MENU CLOSE

Kontakti

VADĪBA:

Raimonds Dižkalps
Valdes priekšsēdētājs
raimonds@rda.lv


Anda Dižkalpa
Valdes locekle
anda@rda.lv
 
Eva Vidovska
Direktore
+371 25486255
eva@rda.lv
 
Sanita Bizune
Izpilddirektore
+371 29365525
sanita@rda.lv

Mārtiņš Vidovskis
Tehniskais direktors
+371 29228705
martins@rda.lv

ATSAUKSMĒM

Vidzemes, Latgales reģions
Inga Kārkliņa
+371 26657980
inga@rda.lv
 
Kurzemes, Zemgales reģions
Antra Strautiņa
+371 25486256
antra@rda.lv

 
Rīga
Inga Granīta
+371 29499291
inga.granita@rda.lv

REKVIZĪTI:

SIA "R.D.A."
 
Reģ. Nr.   40003716476
PVN Nr.   LV40003716476
banka:   A/S "Swedbank"
konts:   LV71HABA0551008785193
Bankas SWIFT kods: HABALV22
 
Juridiskā adrese:  
Ata Kronvalda iela 5-27,
Sigulda, LV-2150
 
Faktiskā adrese: Mālpils iela 6,
Sigulda, LV-2150
Fakss:   +371 67708682



Jaunumi

 

No 19. augusta visai Itālijas kolekcijai -50% atlaide!

 

No 15. līdz 19. augustam VASARAS KOLEKCIJAS IZPĀRDOŠANA!!

 

No 1. augusta R.D.A. Cēsīs (Piebalgas ielā 1) arī piektdienās

no 9:00 līdz 16:00


Eksports


Mūsu veikali